Starbucks - sumuštinis be gliuteno! (JAV)

 
Sumuštinis be gliuteno. Starbucks.

Sumuštinis be gliuteno. Starbucks.

 

Dažnai manęs klausia, kur patinka labiau, gyventi Lietuvoje ar Los Andžele? Ir niekada neturiu vieno atsakymo. Lietuvoje yra mano artimieji, draugai. Čia jaučiuosi sava. O be to, labiau už viską myliu savo kalbą! Nėra nieko maloniau kaip kalbėti savo gimtąja kalba.

Tačiau niekada neneigiau ir to, kad begalo myliu savo gyvenimą L.A. Kas rytą prabundu su saule ir šiluma, išėjus į gatvę šypsosi nepažįstami žmonės, kurie pasisveikina linkėdami gražios dienos. Man tai svarbu. Ir man tai patinka. :)  

L.A. gyvename nuostabioje vietoje. Vos keletas minučių pėsčiomis iki paplūdimio. Kas rytą su šuniuku einame bent šešis kilometrus pasivaikščioti juo.  Pakeliui retkarčiais užsukame kavos į Starbucks. Tačiau iki šiol tik kavos, nes be gliuteno jie turėdavo tik pūstų ryžių. 

Starbucks gluten free.jpg

Jau skaičiau anksčiau, kad šis kavos kavinių tinklas planuoja turėti sumuštinį be gliuteno, kurio vis laukiau. O šią dieną pavadinau istorine!:) Pagaliau ir aš keliaudama galėsiu užbėgti į Starbucks ne tik kavos, bet ir sumuštinio pusryčiams! Tai puiki žinia tiems, kurie planuoja kelionę į JAV.

Tiesa, turiu paminėti ir tai, kad ne visos jų siūlomos kavos yra be gliuteno, reikėtų teirautis šios informacijos vietoje. O be to, yra manoma, kad kai kurių netoleruojančiųjų gliuteno organizmas į kavą reaguoja taip pat kaip į gliuteną, manydamas, kad gavo jo. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiatės jos pavartojus. 

O dabar noriu paprašyti jūsų! Pasidalinkite informacija ar Europos, ar kitose šalyse Starbucks kavinėse yra sumuštinių be gliuteno? Tai būtų naudinga informacija mums visiems keliausiantiems orams atšilus :)

Sumuštinio be gliuteno sudėtis. Starbucks.

Sumuštinio be gliuteno sudėtis. Starbucks.