Kristina dienoraštis be gliuteno
 

Šis tinklapis skirtas žmonėms, kurie yra jautrūs gliutenui, bei tiems, kurių artimieji turi šį netoleravimą. Čia galėsite rasti informacijos apie gliuteną, kuri bus kiekvienam suprantama ir glaustai pateikta - kad galėtumėte pasijusti vis sveikesni ir stipresni. 

Laikytis dietos be gliuteno gali atrodyti labai sudėtinga, ypač jei tai daryti pradėjote neseniai. Šios dietos laikausi nuo 2011 metų, bet vis atrandu netikėtų vietų, kur slepiasi gliutenas. Jei Jūs sergate celiakija ar netoleruojate gliuteno - būtina laikytis griežtos dietos, nes nuo to priklauso Jūsų sveikata. Mano tikslas - padėti Jums jaustis gerai ir sveikai, gyvenant pilnavertiškai. 

Pateikta informacija, susijusi su mano asmenine patirtimi ir sukauptomis žiniomis apie gliuteną, jo netoleravimą ir maisto pasirinkimą. 

Prieš keletą metų pradėjau daug laiko leisti Amerikoje, kur gausu maisto be gliuteno. Ėmiausi studijų ir komunikacijos su tokiais pat gliuteno netoleruojančiais žmonėmis. Gavau daug patarimų ir naujienų dėl alergijos. Šioje paskyroje galėsite rasti informacijos apie gliuteną ir žengti pirmuosius žingsnius į gyvenimą be jo - sveikesni ir žvalesni. 

Nuoširdžiai
Kristina

 

Atkreipkite dėmesį: pateikiama informacija yra asmeninės patirties aprašymas bei pastebėjimai ir tai nėra gydytojo rekomendcija ar nurodymai. Jeigu manote, kad galite netoleruoti gliuteno ar sirgti celiakija dėl diagnozavimo turėtumėte kreiptis į gydymo įstaigą ir gauti rekomendacijas dietos laikymosi klausimais.