Kuo pavasarį nudžiuginti draugus?!

 
Liofilizuoti vaisiai "Supergarden"

Liofilizuoti vaisiai "Supergarden"

 

Ką padovanoti žmogui, kurį mažai pažįsti? Ką nusinešti į svečius?! Tai klausimai, kurie iškyla tikrai daugeliui mūsų, kai tik ruošiamės pasimatyti su draugais, giminaičiais ar naujaisiais pažįstamaisiais. 

Happy red dežutėje - nustebinkite draugus!

Happy red dežutėje - nustebinkite draugus!

Šie svarstymai dūzgė visą savaitę galvoje, kai buvau pakviesta aplankyti neseniai mano atrastos papuošalų dizainerės Gintarės studijos. Pyragai, saldainiai ar keksiukai pasidarė jau taip nuoboooodu! Gėlės - visada gražu! Bet norėjosi kažko ypatingo! Nustebinti!

Mano pasirinkimas, fantastiškai supakuoti džiovinti šaltyje (liofilizuoti) vaisiai sulaukė reakcijos - WOW! Kas čia?! Ta, kaip aš vadinu “happy red” dėžutė iš SUPERGARDEN nepaliko abejingu nei vieno! Kol žingsniavau nuo automobilio iki nuostabaus senovinio Los Andželo downtown’e pastato ir pakilau liftu į studiją, atsakyti į klausimą kas čia ir praverti dėžutę teko bene dešimt kartų! Va čia tai pasisekimas:) Amerikiečiai nesigėdina kalbinti ir klausti, kai jiems įdomu. O mano dovana pasirodė tikrai įdomi:)

Pavasaris apsilankymų pas draugus ir naujų pažinčių metas! Griebkite šampano bei liofilizuotų vaisių laimingąją dėžutę ir pirmyn!!! Juk jie be gliuteno. Sufleruoju ir mūsų dargams, nuolat svarstantiems, kuo mus saugiai nudžiuginti:))))

O šį grožį galite įsigyti "Supergarden" el.parduotuvėje: http://bit.ly/2mUeowk 

Plačių šypsenų ir ryškios saulės visą savaitgalį linkėdama! :D

Sampanas ir vaisiai be gliuteno.jpg
Kokius liofilizuotus vaisius ar dažoves sudėti į dėžutę, galite pasirinkti patys :)

Kokius liofilizuotus vaisius ar dažoves sudėti į dėžutę, galite pasirinkti patys :)

Super garden liofalizuoti vaisiai.jpg