Kepyklėlė Florencijoje - akims paganyti :)

 
kepyklele be gliuteno Florencijoje.jpg
 

Kaip yra sakoma: “Svajok drąsiai!”, o aš visada taip ir darau! :) Juk svajonės iš tiesų pildosi, didesnės ar mažesnės :D

Pamenate dar pavasarį būdama L.A., grįždama namo užsukau į kepyklėlę ir nusipirkau šviežutėlės grikių duonos be gliuteno. Tuomet pagalvojau, kaip būtų nuostabu, jeigu ir Lietuvoje tokia galėtume džiaugtis. Ir negalėjau patikėti, kai vos už keletos savaičių mane pasiekė žinia apie Beatos kepyklėlę (Beglitimis) ir jos kepamą šviežutėlę griklių miltų duoną! Nekantriai laukiau, kada galėsiu paragauti! Ir tiesą pasakius ji dar gardesnė ir natūralesnė nei mano taip mėgstama Los Andžele.

Kepinių be gliuteno kepyklėlė Florencijoje

Kepinių be gliuteno kepyklėlė Florencijoje

Visai neseniai lankiausi Florencijoje (Italija) ir ten atradau kepyklėlę pavadinimu "Starbene Gold", kur visi kepiniai be gliuteno. Nepakartojamas jausmas užeiti į vietą, kurioje visi kepiniai gali būti ragaujami be jokių išlygų. Krosanai, sausainiai, picos, plikyti pyragaičiai ir visa ko jau seniai neragavau… Net širdis apsalo nuo gausybės skanumynų pusryčiams. Valgiau ir nejaučiau jokio kaltės jausmo dėl milžiniško kalorijų skaičiaus. Juk tai rojus, kuriame atsiduriame retais atvejais :)

Starbene Gold gluten free backery.jpg

Ir vėlgi, leisiu sau garsiai pasvajoti ir labai tikiuosi, kad tokią kepyklėlę turėsime Lietuvoje, kurioje galėsime išgerti puodelį kavos su šiltu, šviežiu krosanu be gliuteno!

Jeigu svečiuositės Florencijoje, būtinai, būtinai apsilankykite ir jūs! 

Kepyklėlę "Starbene Gold" rasite:

Via De'Neri, 13/R, 50122, Florence, Italy (Uffizi)

http://www.starbenesenzaglutine.it

Norėjosi išragauti viską! :)

Norėjosi išragauti viską! :)

be gliuteno bandeles.jpg
Pusryčiai: krosanai be gliuteno

Pusryčiai: krosanai be gliuteno

Starbene Gold backery gluten free Florence.jpg
be glitimo be gliuteno kepyklele.jpg
Gluten free backery Florence.jpg
Be gliuteno kepyklele Florencijoje.jpg
Be gliuteno be glitimo.jpg
Be gliuteno.jpg
Be gliuteno be glitimo.jpg
Be gliuteno be glitimo.jpg