Keliauninkams apie Statoil dešreles (be gliuteno)

Koks džiaugsmas, kad atėjo vasara! Turbūt kiekvienas mūsų bent kartą, o kiti net dažną kartą lėksime grožėtis Lietuva ir pajūriu :) Sustojus pasipildyti kuro, žvalgomės, ką gi čia užkandus?:)

Stabtelėjau ir aš pakeliui iš Klaipėdos į Vilnių degalinėje Statoil, esančioje ties Kaunu. Šeimynai pramoga retą kartą suvalgyti ir dešrainį. Pardavėja siūlo ir man, o aš be abejo, atsisakau bei paklausiu galbūt turėtų alergenų sąrašą? Ir voila! Ji ištraukia aplanką ir įteikia tiesiai man į rankas :)

Na ką gi, analizuojame alergenus… (žr. nuotrauką žemiau) ir pasirodo čia galima gauti dešrelių, kurių sudėtyje nėra gliuteno: 

  • Knackers - be gliuteno ir be laktozės
  • Knackers dešrelė apvyniota š.r. šonine - be gliuteno ir be laktozės
  • Bratwurst - be gliuteno
  • Medžiotojų dešrelė - be gliuteno

Nustebino ir tai, kad visi išvardinti padažai be gliuteno ir be laktozės,  išskyrus pomidorų padažą. Dešreles jie gali patiekti ir tik su daržovėmis.

Nepamirškite, kad kaip ir bet kurioje viešojo maitinimo įstaigoje, taip ir čia, gliuteno pėdsakai visada galimi. Paprašykite, kad prieš ruošiant maistą jums, pardavėja užsidėtų naujas pirštines. Jeigu esate itin jautrūs net galimiems gliuteno pėdsakams, turbūt dešrelės atsisakysite ir suvalgysite geriau sveiką morką :)

Saugių kelionių!

 

Statoil be gliuteno be glitimo.jpg
Statoil alergenai be gliuteno be glitimo.jpg