Praūžęs renginys - didžiulis AČIŪ visiems!

 
renginys gliutenas glitimas celiakija.jpg
 

Penktadienį, gegužės 13 d. Radisson Blu Astorija viešbutyje tarptautinės celiakijos dienos proga  vyko renginys apie gliuteno netoleravimą.

Noriu pasidžiaugti renginiu ir padėkoti savo ir Ingos Krasuckienės bei visos komandos vardu visiems susirinkusiems svečiams (kurių suskaičiavome apie 80!) už gerą nuotaiką, šiltus atsiliepimus ir domėjimąsi šia tema. Džiaugiamės, kad svečių tarpe buvo ne tik netoleruojantieji gliuteno, bet ir kepyklėlių atstovai, gydytojai, dietologai, didžiųjų prekybos centrų atstovai, receptų knygų autoriai, žurnalistai, rašantys apie sveiką gyvenimo būdą, žinomi žmonės besidomintys sveika gyvensena, valstybinių institucijų, kurių darbas susijęs su maistu, atstovai, begliutenių produktų technologai bei kitų įvairių sričių atsovai. Svečius pasitiko nuostabi muzika, kuria mus džiugino vokalistė Kristina Jatautaitė ir saksofonininkas Laimonas Urbikas. 

Dalyviai džiaugėsi išsamiu gyd. Vaidoto Urbono pranešimu ir turėjo daugybę klausimų, į kuriuos gydytojas mielai atsakė. Antrajame pranešime pasidalinau savo istorija kaip man buvo nustatytas gliuteno netoleravimas ir kaip su tuo sekasi gyventi dabar, o renginį užbaigė saldžiųjų receptų kūrėjos, knygos bendraautorės Inga Krasuckienė bei Katerina Buldakova.

Renginys nebūtų buvęs toks skanus ir sotus, jeigu ne mūsų rėmėjai, kuriems sakome didžiulį ačiū! “Ievos skanėstai” džiugino šviežutėliais sausainiais su slyvomis, citrinomis bei šokoladu. “Biosala” visus vaišino ekologiška arbata bei ryžių, avižų - migdolų pieno pakaitalais, sausainiais bei ryžių ir saulėgražų duona. Kepyklėlė “Beglitimis” vaišino bandelėsmis be gliuteno, kurių kai kurie net neišdrįso paragauti, nes negalėjo patikėti, kad jos tikrai be gliuteno dėl savo nepriekaištigos formos. O ragavusieji sakė, jog skonį būtų sunku atskirti nuo įprastinių! Ir kaip gi be vaisių?! - buvo svečių, kurie vis dar pirmą kartą ragavo liofilizuotų, sveikų “Ranchers” vaisių be gliuteno. Be abejo, svečiai buvo vaišinami ir skaniuoju brauniu, kurį iškepė pati Inga, o receptą galite rasti knygoje “Kepiniai be glitimo”.


Mums pasisekė - penktadienis buvo labai graži ir saulėta diena Vilniuje. O tokią dieną negalėtų būti nieko geriau, nei atsigaivinti ledais be gliuteno! Džiaugiuosi, kad mano gimtojo miesto ledų gamintojai “Klaipėdos pienas” pagalvojo ir apie mus, netoleruojančius gliuteno, bei šiemet mus nudžiugino “Dione” mėtiniais ledais su šokolado gabaliukais, “Baltosios varnelės” mango ir obuolių ledais, kurie sukurti specialiai vaikams. Ledai buvo tokie skanūs, kad kai kurie paprašė ir antros porcijos.:)

Didžiulis AČIŪ mūsų pagrindiniam rėmėjui “SCHAR”, kurio dėka galėjome džiaugtis tokia gražia ir jaukia aplinka viešbutyje, bei skanauti jų gaminamą duoną ir sausainius be gliuteno. O kur dar tai, kad atvykę svečiai buvo pamaloninti asmenine skaniąja “Schar” dovanėle, kuria galės pasidalinti ir su namiškiais! O užpildžiusieji anketas sulauks ir nemokamo bandomojo siuntinuko su “Schar” produktais! Dovanų ir siurprizų gausybė iš gamintojo, kuriam rūpi, kad mūsų gyvenimas be gliuteno būtų skanesnis!

Nuoširdus AČIŪ visiems atvykusiems, prisidėjusiems ir parėmusiems mūsų pirmąjį tokį Lietuvoje renginį apie gliuteno netoleravimą!

Schar renginys be gliuteno glitimas.jpg
Ievos skanestai.jpg
be gliuteno be glitimo.jpg
Biosala be gliuteno be glitimo.jpg
be gliuteno be glitimo celiakija.jpg
Klaipedos pienas ledai be gliuteno.jpg
Milius, Kristina Pozingyte, Kristina jatautaite. jpg
Inga Krasuckiene braunis renginys.jpg
Kristina Pozingyte, Inga Krasuckiene, Katerina Buldakova be glitimo be gliuteno.jpg
Kristina Jatautaite, Laimonas Urbikas renginys be gliuteno.jpg
Kepiniai be glitimo.jpg
renginys be gliuteno be glitimo sveciai.jpg
be gliuteno be glitimo.jpg
renginys be gliuteno be glitimo sveciai.jpg
Simona Burbaite renginys be gliuteno Kristina Pozingyte.jpg
Laura Gyliene be gliuteno be glitimo renginys Kristina Pozingyte.jpg
be gliuteno renginys.jpg
Kristina Jatautaite, Laimonas Urbikas be gliuteno be glitimo.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
celiakija renginys Vaidotas Urbonas.jpg
Kristina Pozingyte be gliuteno be glitimo.jpg
Inga Krasuckiene renginys be gliuteno be glitimo.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
Img_0089.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
be gliuteno renginys.jpg
Ledai be gliuteno renginys.jpg
Ledai be gliuteno Klaipedos pienas renginys.jpg
Ledai be gliuteno be glitimo gluten free.jpg
Be gliuteno renginys.jpg
Katerina Budakova be gliuteno be glitimo.jpg
renginys be gliuteno be glitimo.jpg
Inga Krasuckiene be gliuteno be glitimo.jpg
Vaidotas Urbonas, Kristina Pozingyte. jpg
Kristina Pozingyte be gliuteno, be glitimo. jpg