Alus be gliuteno - kur tokio rasti?

Raimondos nuotrauka. Rimi parduodamas alus be gliuteno

Raimondos nuotrauka. Rimi parduodamas alus be gliuteno

Ypatingai vyrams sužinojus, kad netoleruoja gliuteno ir suvokus, kad daugiau jokio alaus, turbūt norisi už galvos susiimti: o kaip dabar bus draugų kompanijoje, kai žiūrėsite varžybas ir visi jį gurkšnos? Džiugu tai, kad ir Lietuvoje jau yra alaus be gliuteno :)
Raimonda sako atradusi Brunehaut alų be gliuteno Rimi parduotuvėje, kurio galite gauti keletos rūšių (žr. nuotrauką). Sudėtis gali nustebinti, nes pagamintas iš miežių salyklo, kuris turi gliuteno. Tai, kaip čia yra? Gamintojas savo tinklapyje rašo, kad jie pašalina gliuteną gamybos metu ir galutiniame produkte jo lieka ne daugiau kaip 5 ppm (leidžiama iki 20 ppm). http://brunehaut.com. To paties gamintojo, tačiau kitokios rūšies galite rasti ir “Vyno mekoje”: http://www.vynomeka.lt
Alaus be gliuteno turėtumėte rasti ir “Gero alaus parduotuvėje”: http://www.geroalausparduotuve.lt, iš kurio taip pat anot gamintojo gliutenas išvalytas gamybos metu ir neviršyja 5 ppm (leidžiama iki 20 ppm).


Kol kas neradau Lietuvoje parduodamo alaus pagaminto iš produktų natūraliai neturinčių gliuteno. Galbūt jau radote ir galite pasidalinti su mumis?:)

Raimondos nuotrauka

Raimondos nuotrauka