Stebuklingi enzymai gliuteno virškinimui?

 
Gliutenui glitimui tabletes vaistai.jpg
 


Negaliu tuo nepasidalinti, tačiau turėtumėte suprasti, kad tai nėra stebuklinga piliulė, leisianti jums vėl valgyti gliuteno turinčius produktus - nors aš pati, pirmą kartą juos pamačiusi būtent taip ir pagalvojau: pagaliau! - vėl galėsiu valgyti Klaipėdos plikytą duoną! 

Kai pirmą kartą pamačiau šiuos, kaip teigiama gliuteno virškinimui palengvinti skirtus enzymus, nušvito akyse! Be abejo, nusipirkau išbandyti, manydama, kad galėsiu valgyti tai, ko turėjau atsisakyti. Prieš išbandant perskaičiau daugybę atsiliepimų ir mano nusivylimui, tai tiesiog kaip teigiama virškinimui palengvinti skirti papildai, o ne tai kas atrodytų iš pirmo žvilgsnio.

Vartotojai pasakoja, kad išgeria kapsulę prieš valgydami restorane maistą be gliuteno, kad įvykus kryžminei taršai būtų palengvinami simptomai, o kai kurie sako, kad jų nejaučia visai. Tačiau ši piliulė nėra tai, kas leis jums valgyti įprastus kiekius gliuteno turinčius produktus. 

sudetis gliuteno glitimo vaistu tableciu virskinimui.jpg

Gliuteno netoleruojantys vartotojai dalinasi patirtimi apie tai, kad išgeria piliulę prieš valgydami restorane, pasiima į kelionę ar kai jaučiasi netyčia jo gavę. Tabletės parduodamos skirtingų gamintojų, kur vadinamos įvairiai (angl. Gluten ease, Gluten Cutter, Digest Gluten Plus, Glutenase). Kiek jos veiksmingos ir saugios, ar verta išbandyti, kiekvienas turėtume nuspręsti patys. 

O gal yra bandžiusių ir galėtumėte tuo pasidalinti?

http://www.cureceliacdisease.org

http://enzymedica.com