Tirpi kava

Tirpi kava be gliuteno be glitimo Nescafe.jpg

Vis ieškojau skanios tirpios kavos be gliuteno, kuria galėčiau mėgautis rytais ir naudoti kepiniams! :) 
Dažnai tirpi kava turi sudėtyje gliuteno. Nescafe kavos sudėtyje rašoma, kad ji pagaminta tik iš 100% kavos (suprask kavos pupelių). Susisiekus su atstovais buvau patikinta, kad Nescafe tirpi kava, tokia kaip Nescafe classic, Nescafe Gold, Nescafe classic crema yra neturinčios gliuteno. Tiesa, gliuteno pėdsakų jie taip pat nežymi. Visgi, ji nėra pažymėta kaip be gliuteno, manyčiau apsisaugant kryžminės taršos. 
Kadangi sudėtyje nėra gliuteno turinčių produktų ir nežymimi gliuteno pėdsakai, nusprendžiau ją išbandyti :) Geriu Nescafe Gold daugiau kaip mėnuo kiekvieną rytą (baigiu antrą pakuotę) ir jaučiuosi puikiai :) Neturėjau jokių gliuteno poveikio požymių. Tiesa, niekada nerekomenduočiau naudoti produktų nepažymėtų kaip "gluten free" žmonėms sergantiems celiakija ar esantiems labai jautriems gliutenui (kai net nuo mažo trupinio pasijuntama blogai) dėl galbūt galimos kryžminės taršos, nors gliuteno pėdsakai ir nežymimi.
Gal kas turite pastebėjimų naudojant šią ar kitą tirpią kavą, kurios sudėtyje nėra gliuteno, bet nepažymėta kaip “Gluten free”? Pasidalinkite žiniomis, kad mums visiems būtų lengviau pasirinkti :)