Kokosų aliejus

 
Kokosu aliejus be gliuteno be glitimo.jpg
 

Kokosų aliejus yra natūraliai be gliuteno.
Perskaitę mano knygą “Gyvenimas be gliuteno”, klausiate, o kokį kokosų aliejų naudoju aš? Paprastai mano patarimas būdavo rinkitis kokybišką ir ekologišką aliejų, tačiau kurį, negalėjau patarti, nes tokį parsiveždavau iš JAV. Dabar džiaugiuosi išbandžiusi parduodamą ir Lietuvoje bei galiu parekomenduoti jį jums:)

Skaniai kvepiantis, švelnus ir ekologiškas, būtent toks yra "Bio naturalis" gaminys. 
Išbandžiau abu, tiek skirtą maistui (kuris puikiai tinka ir kūnui), tiek skirtą kosmetiniam naudojimui.

Ruda etikete yra skirtas maistui. Tokį mėgstu dėti į kepinius vietoje sviesto, tuomet galima ir cukraus sumažinti juose, vištienos kepimui, ypatingai skanu kai gaminu tailandietišką patiekalą. 

Ne vienam mūsų burnoje atsiranda opelės ar pastebime pažeistą gleivinę suvalgę gliuteno pėdsakų turinčių patiekalų, tuomet arbatinį šaukštelį aliejaus įsidedu į burną ir keletą minučių paskalaujų juo. Dingsta sausumo jausmas ir gleivinė gyja lengviau:)

O skirtąjį kosmetikai naudoju vietoje kremo kūnui. Tai gera išeitis tiems, kam sudėtinga atrasti kremą, kuriame nebūtų gliuteno, o pasitepus jo turinčiu - jaučiamas diskomfortas. Taip pat tai puiki priemonė plaukams vietoje plaukų kaukės ar vietoje aliejuko, kurį naudojate ant drėgnų plaukų.

Kur galima įsigyti? :) Šiuos kokosų aliejus galite įsigyti Maximoje, Norfoje, Prismoje, “Čia market” bei "Šilo" parduotuvėse. Rimi parduotuvėse galite rasti tik maistui skirtąjį.

Kokosu aliejus gliutenas.jpg
Kokosu aliejus glitimas.jpg