Piknikas - puiki nuotaika ir nepakartojama kompanija!

 
grybai be gliuteno.jpg
 

Labai džiaugiuosi pralėkusiu kaip vėjas pikniku, į kurį susirinko tokia nepakartojama kompanija! Turiu tiek daug kam pasakyti AČIŪ, jog nežinau nuo ko pradėti :)
Ačiū jums visiems ir kiekvienam atskirai už tai, kad buvote kartu, pasidalinote savo istorijomis, patirtimi, žiniomis, nuostabiais kepiniais ir svarbiausia puikia nuotaika!

Didžiulis AČIŪ mūsų organizacinei komandai: Ingai Krasuckienei, kad suderino mums nuostabią vietą piknikui bei apdovanojo visus naujosios asociacijos tušinukais ir ženkliukais. Raimondai Skirmantaitei už nepaprastai racionalius sprendimus bei vaišes be gliuteno tiesiai iš Ispanijos. Juliui Šeškevičiui už puikias idėjas, nepakartojamus sumuštinius ir aprūpinimą mus visus krištoliniu vandeniu. :) Kaip jau ne kartą džiaugiausi - esate tikra “Dream team”! :)

Taip pat turėjome džiaugsmo sudainuoti “Ilgiausių metų” ne tik asociacijos įkūrimo proga, bet ir kartu atšvęsti Beatos bei Raimondos gimtadienius! Valio!

Kaip visada gausiai mus vaišino savo nepakartojamasi kepiniais be gliuteno Beata (kepyklėlė “Beglitimis”). Traškučiais, sausainiais ir saldainiais “Karvutė” mus lepino “TikraiBe”. Pirmą kartą prie mūsų prisijungė ir kepyklėlė “Ližė smaližė”, kurios begliuteniai sausainiai buvo visų puikiai įvertinti. Ir be abejo, mūsų niekada neišleidžia be skaniųjų dovanėlių “Schar” (gaminių galite įsigyti RIMI bei Assorti.lt), o šio gamintojo skanumynus “Pausa Ciock” paragavusi įvertinau ne tik aš aprašydama juos facebook’e, bet ir mūsų mažiausieji dalyviai :)
Nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams, kurie stengiasi, kad ne tik šventės, bet ir kiekviena diena būtų skani ir nieko netrūktų! 

Ačiū Vitalijai ir mano mamai už nuostabias gėles, bei Mantui, kuris įamžino mūsų pikniko akimirkas. Jomis ir dalinuosi su jumis :)

Visą savaitę buvo ūkanota ir lietinga, o sekmadienį oras tiesiog šypsojosi mums ir linkėjo geros nuotaikos. Linkiu tokių gražių dienų likusią vasarą ir plačios šypsenos kiekvieno jūsų veiduose!

Šilti linkėjimai!
Kristina

P.S. O čia rasite Jurgitos Mičiulytės pyrago receptą, kurio taip norėjote! :)

piknikas svente be gliuteno be glitimo.jpg
celiakija draugija gliuteno netoleravimas.jpg
grybai be gliuteno be glitimo.jpg
duona be gliuteno be glitimo.jpg
gliuteno netoleravimas susitikimas.jpg
susitikimas be gliuteno.jpg
be gliuteno be glitimo zmones.jpg
celiakija susitikimas,jpg
schar be gliuteno be glitimo.jpg
susitikimas asociacija celiakija.jpg
svente be gliuteno be glitimo.jpg
celiakijos asociacija.jpg
zmones gliutteno netoleravimas susitikimas.jpg
be gliuteno svente.jpg
be glitimo susitikimas.jpg
celiakijos asociacija svente.jpg
maistas be gliuteno be glitimo.jpg
braunis be gliuteno ne glitimo.jpg
svente be gliuteno.jpg
zenkliukas be gliuteno.jpg
duona be gliuteno be glitimo.jpg
skanestai be gliuteno be glitimo.jpg