Lauktuvės iš Lietuvos! :)

Ranchers lifalizuoti vaisiai be gliuteno be glitimo.jpg

Šią savaitę turiu svečių iš Lietuvos! O lietuviai yra patys dosniausi žmonės ir atvežė mums glėbį lauktuvių (ir nesvarbu, kad už savaitės pati skrendu į Vilnių! :) )
Negaliu nepasidalinti su jumis šiuo skanėstu, kuris man pasirodė toooks skanus! Negalėjau patikėti, kad jis be cukraus, nors saldus ir pilnas skonio. O svarbiausia be gliuteno! 
Draugė išraiškingai pranešė, kad tai Ranchers liofilizuoti vaisiai!:) Liofilizuoti - tas įdomus žodis man nieko nereiškė, tačiau internete rasti paaiškinimą buvo lengva: liofilizacijos metu išgarinamas vanduo ir paliekamas tik vaisius. Na va :) Pasirodo šis skanus užkandis ar saldumynas gaminamas tik iš gerai prinokusių vaisių ir viskas :) Gardinau jais daug ką, kur norisi natūralaus saldumo: varškę, jogurtą ar tiesiog įsidėdavau į rankinę, kai išvykdavome kur per dieną kaip lengvą užkanduką (laikas būtasis, nes nebeliko nei vieno:)). Ragavau braškes, ananasus ir mano mėgstamiausias yra mango. Grįžusi dar lėksiu pirkti vynuoges, bananus ir obuolius :) Turbūt daugelis jūsų jau išbandėte juos, juk jie ne tik skanūs, bet ir sveiki! :) Tikrai įdomus atradimas.