KŪČIUKAI! Šiemet ir be gliuteno, ir be laktozės!

 
Kuciukai be gliuteno, be glitimo, be laktozes,jpg
 

Iki gražiausių metų švenčių likus vos mėnesiui daugelis mūsų jau pradedame joms ruoštis! Vieni renka dovanas aplankydami bemaž kiekvieną krautuvėlę ieškodami ko įdomaus ar jaukaus, o kiti planuoja viską savo mintyse:)

Nuo mažų dienų, kiek tik pamenu Kūčias jos neapsieidavo be kūčiukų. Buvo liūdna ir apmaudu, kai pastaraisiais metais jų neturėjau, nes išssikepti nepavyko iš miltų be gliuteno. Tačiau šiemet, turiu jums gerą žinią! Jeigu jums kaip ir man skanūs kūčiukai nesigauna ar nemėgstate suktis virtuvėje, tai už mus padarys Beata iš kepyklėlės Beglitimis! Ji jau turi pasiruošusi puikiausią jų receptą su kokosų aliejumi ir ryžių miltais! Pagaminti saugioje aplinkoje, kurioje nėra produktų ar miltų turinčių gliuteno, taip išvengiant kryžminės taršos.

Sudėtis: Ryžių mitai be gliuteno, kokosų aliejus, kiaušiniai, vanduo, bulvių krakmolas, cukrus, aguonos, ksantano derva, sausos mielės, druska.

Sudėtis: Ryžių mitai be gliuteno, kokosų aliejus, kiaušiniai, vanduo, bulvių krakmolas, cukrus, aguonos, ksantano derva, sausos mielės, druska.

Užsisakyti galite jau dabar! Kiekį pasirinkdami patys: nuotraukoje dėžutė 200 g. - kaina 4 eur.


Užsisakyti galite susisiekus su Beata tel.: +37061241062 arba el. paštu: beasin@takas.lt

O jeigu juos norite atsiimti patys, tai padaryti galėsite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Kūčiukus galėsite atsiimti:
Vilniuje: Smolensko g. 6 (nuo gruodžio 19 - 22 dienomis, nuo 9 iki 17 val.)
Kaune: Vėjo g. 34A - 2  (nuo dabar iki gruodžio 14 d.)
Klaipėdoje: Naikupės g. 25a. (nuo gruodžio 19 - 22 dienomis, nuo 9 iki 17 val.)